AlarmC
Štúrová 448
02743 Nižná na Orave
e-mail: alarmc@alarmc.sk
mob.: 0907 255 399

Potešte svojich blízkych
a darujte im
Štýlové strieborné šperky

Elegantné šperky

Autoalarmy

Dnešné autoalarmy sú na vysokej technickej úrovni používajú plávajúce kódy, niektoré aj viacnásobný prenos signálu.Iba kvalitný autoalarm dokáže dostatočne ochrániť vozidlo samotné, ale aj jeho vnútorné vybavenie.Okrem funkcie "stráženia" nám poskytuje aj mnoho komfortných funkcií. V prepojení s imoblizérom zvyšuje ochranu automobilu a v prepojení scentrálnym zamikaním ľahkú obsluhu autoalarm je na rozdiel od imobilizérov aktívnym zabezpečovacím zariadením. To znamená, že pomocou rôznych snímačov monitoruje stav vozidla. Hlásenie snímačov je vyhodnocované v počítačom riadenej
jednotke. Táto jednotka chráni vozidlo v prípade napadnutia akustickým signálom,blikaním smerových svetiel a pomocou prídavných modulov môže bezdrôtovo odoslať hlásenie na miniatúrny prijímač, prípadne mobilný telefón, priamo majiteľovi vozidla.

Alarmy si rozdeľme do dvoch kategórii:

  • jednocestné: princíp spočíva v tom, že diaľkový ovládač (DO) vyšle signál smerom k autu a riadiaca jednotka alarmu (RJ) vykoná daný povel.Otvoria zatvoria príp. funkcia panik , ktorá vyvolá poplach.Dosah do 100m (od podmienok v akých sa nachádzate).
  • dvojcesté: DO vyšle signál,RJ vykoná povel a spätne vyšle informáciu k DO že daný povel bol vykonaný.

autoalarm

Tvorba web stránok